Мами та малюки познайомилися з новинкою та зробили висновки, з якими ви можете ознайомитися у нашому онлайн-календарi.
Наші головні експерти із різних куточків України протестували смачну допомогу для травлення - Біфілакт із фруктами від Простоквашино для малят.
Для частини маленьких гурманів ця апетитна смакота стала першим кисломолочним напоєм у житті, для когось поживним полуденком, смачним й корисним перекусом, тому що зручна упаковка з трубочкою дозволяє брати йогурт із собою на прогулянку або в дорогу.
Біфілакт із фруктами містить лише натуральні інгредієнти, у його складі немає консервантів та барвників, йогурт не тільки корисний, але й дуже смачний… Не вірите? Спробуйте самі!
1-й день. Як ви обрали дитячий йогурт для першої спроби?
Наша сім'я обожнює продукцію ТМ «Простоквашино»! Ми дуже часто купуємо молоко, сир, сметану. А нещодавно відкриттям для нас став «Біфілакт». У Лєри іноді болів живіт. І ось педіатр нам порадила також давати дитині «Біфілакт». І як же я рада, що цей продукт з'явився в асортименті нашої улюбленої торгової марки! А що ще дуже круто, так це те, що його можна брати з собою! І на майданчик, і в дорогу, і в парк! Паковання дуже симпатичне та практичне, стане у пригоді скрізь! Трубочка зручна, її легко використовувати. Коли їдемо у машині, дуже зручно пити й нічого не розливається. «Біфілакт» ТМ «Простоквашино для малят» ми тепер ще більше обожнюємо! І іноді п'ємо на сніданок або полуденок. Беремо з собою в гості, у парк, у поїздки. Ми тепер узагалі фанати ТМ «Простоквашино для малят»!
2-й день. Чи сподобався вашому малюку перший йогурт, що вiн спробував?
Моєму малюку 8 місяців, він вперше спробував питний йогурт, і знаєте, йому сподобалось! Я сама пробувала, і він реально дуже смачний, а синочку найбільше сподобався смак яблуко-груша! З асортименту продукції ТМ «Простоквашино для малят» ми майже кожного дня їмо сирочки, бо це наш улюблений перекус. А тепер ще зможемо пити йогурти. Дякуємо!
3-й день. Коли краще (вранцi, вдень, увечерi), на вашу думку, пропонувати «Бiфiлакт» дитинi для комфортного травлення? Як частину основного приймання їжi або як здоровий перекус?
Смачне тестування у нас трапилося!!!) Діти задоволені, й у них залишилися класні асоціації з «Біфілакт».
Формат пакування: дуже зручний. Після використання можна розібрати, і воно займає мінімум місця, що особливо актуально для тих, хто сортує сміття.
Смак: старшим дітям сподобалися обидва наповнювачі, і персик, і яблуко-груша. А ось наймолодшій більше припав до смаку «Біфілакт» із грушею та яблучком. Але, можливо, це тому, що йогурт із персиковим смаком має густішу консистенцію і його важче тягнути через трубочку.
Молочку мої діти люблять і їдять щодня, тому ми будемо купувати «Біфілакт» й надалі, тим більше що його дуже зручно брати з собою на перекус або полуденку, особливо якщо треба кудись їхати.
4-й день. Що вас приваблює у складi «Бiфiлакту» ТМ «Простоквашино для малят»?
Спробувавши новинку від ТМ «Простоквашино для малят», з упевненістю можемо сказати, що цей кисломолочний продукт – один з небагатьох, який можна давати діткам.
Натуральний склад, пробіотики та біфідобактерії, що сприяють поліпшенню корисної мікрофлори кишківника.
Єдиний мінус – цукор у складі. Але він є практично у будь-який кисломолочній продукції. У «Біфілакт» від ТМ «Простоквашино для малят» кількість цукру мінімальна.
Загалом дитині сподобалося, пила «Біфілакт» із задоволенням, а це найголовніше!)))
5-й день. Чи зручним вам здається паковання «Бiфiлакту» ТМ «Простоквашино для малят»?
Ми спробували «Біфілакт» зі смаками персик та яблуко-груша. Термін придатності становить 3 тижні, що дає надію на натуральність продукту, адже коли молочка може зберігатися 2-3 місяці, відразу з'являються думки, що дитині це давати не варто.
Про паковання хочу сказати окремо: цей формат дуже зручний, продукт захищений від сонячних променів, є трубочка, що робить можливим акуратне вживання будь-де. Особисто для мене це набагато зручніше, ніж скляна пляшечка.
6-й день. Чи полюбляє ваш малюк ласувати чимось новеньким?
Ням-ням... Донька у захваті від новинок, вона так і не змогла визначитися, що смачніше: яблуко і груша або все-таки персик? Смачно було все!) З появою «Біфілакту» зі смаками фруктів стало не тільки корисно, але ще й набагато смачніше!
Для нас ТМ «Простоквашино» завжди №1, бо завдяки зручному пакованню з трубочкою йогурт завжди з нами на прогулянці або в дорозі.
Дякуємо ТМ «Простоквашино для малят», що надали можливість спробувати новинки!
7-й день. Чи є у вас ритуал споживання «Бiфiлакту»? Можливо, ваша крихiтка вже навчилася показувати вам, що вона не проти випити йогурт?
Для мене як для мами насамперед важлива думка мого сина! Дитячий йогурт «Біфілакт» ТМ «Простоквашино для малят» йому дуже сподобався, особливо смак яблуко-груша (ще не встигли спробувати з персиком). Зручне паковання, 200 г, яке можна взяти з собою на прогулянку. Також до складу продукту входять біфідобактерії, які сприяють гарному травленню маленького животика! Я думаю, цей йогурт надовго залишиться у фаворитах мого сина.
8-й день. Чи подужав ваш малюк запропоновану порцiю, коли вперше спробував «Бiфiлакт»?
«Біфілакт» від ТМ «Простоквашино» пробувала моя донечка Поліна (1,6 року). Ми малоїжки, і знайти щось за смаком нам дуже складно) Дуже сподобався склад продукту, зручне паковання. Дитина із задоволенням сама пила із трубочки. Можу зробити висновок, що «Біфілакт» від ТМ «Простоквашино» зайшов нам на ура). З першого приймання був випитий майже весь пакетик, а обсяг у нього 207 г, що не може не радувати. Я особисто спробувала його на смак перед тим, як дати дитині. Хочу відзначити смак: приємний, не нудотний і не віддає якимись хімічними добавками. Нам однозначно сподобалося! Я вже рекомендувала «Біфілакт» своїм знайомим, у яких теж є малоїжки.
9-й день. Чи помiтили ви, що «Бiфiлакт» позитивно впливає на настрiй та травлення дитини?
«Біфілакт» тепер наш улюблений полуденок. Персиковий смак дуже приємний, ні чим не поступається яблучному. А головне, що він корисний. Найбільший плюс – зручно брати із собою, а ще можна бути спокійною, що дитина залишиться чистою.
Якщо порівнювати, який зі смаків ліпший, мені здається, це індивідуально. Дитина із задоволенням п'є обидва смаки, й тепер «Простоквашино» у нас кожен день на полуденок)
І найважливіше для мене, що «Біфілакт» допоміг впоратися нам із закрепами) Ще раз дякуємо, що дали можливість протестувати нам цей продукт)
10-й день. Ваш малюк п'є йогурт сам чи йому потрiбна допомога?
Зручний перекус у дорозі. Ми багато пересуваємось машиною, тож часто треба брати із собою перекуси. Малий обожнює кисломолочні продукти, тому такий формат «Біфілакту» в тетрапаку із трубочкою виявився дууууже зручним! Не потрібно додаткового посуду, якщо дитина ще не вміє пити з пляшки акуратно, дитина і машина чисті!))) Вже не кажучи про те, яке задоволення отримує малий від самого процесу)
11-й день. Якi смаки йогурту «Бiфiлакт» ваша крихiтка вже спробувала?
Поговоримо про смаки? Я взагалі хочу сказати, що «Біфілакт» від «Простоквашино» став для нас і відкриттям, і незамінним продуктом, і улюбленим «молочком», як називають його діти :) Він присутній в раціоні дівчаток щодня! Ось сьогодні, наприклад, ми їздили в зоопарк і взяли улюблений продукт із собою. Я ще раз переконалася, що це ідеальний варіант перекусу. А якщо мама ще й пригостить горішками або булочкою... Ммм... :) Смакота!
До цього ми купували «Біфілакт» без наповнювачів. Він теж неймовірно смачний! Але дівчаткам більше сподобався «персик». «Грушу-яблуко» допивала потім мама :)
12-й день. Скiльки разiв на день ваша дитина вживає йогурт?
Нам дуже сподобалось. Саму ТМ «Простоквашино» наша сім'я дуже любить. Дуже смачні «Біфілакти», мені навіть дали попробувати) Ми пили по одному в день, переважно в обід. Мене як маму тішило те, що це корисні бактерії та ще й зі смаком), оскільки тяжко вмовити дитину випити щось корисне, коли нема солодкого присмаку)
13-й день. Чи влаштовує вас об'єм упаковки йогурту «Бiфiлакт»?
Очікувано сподобалися! До цільного молока ми ставимося поки з обережністю, ще не вводили його в раціон, а от кисломолочний сир та йогурт синочок дуже любить.
Тож «Біфілакт» від ТМ «Простоквашино для малят» для мене був приємним відкриттям. Якось раніше в магазинах не звертала на нього увагу, а тепер купуємо регулярно!
Прекрасний перекус, особливо в дорогу, на прогулянку, в парк, зоопарк чи на дитячий майданчик!
Випиваємо до останньої краплі, так що мамі аж доводиться «вижимати» пакетик.
14-й день. Чи приваблює вашого малюка паковання «Бiфiлакт» ТМ «Простоквашино для малят»?
Дитина одразу ж вирішила протестувати продукт, побачивши яскраве паковання та трубочку, щастю не було меж. На смак, в принципі, все сподобалось, не дуже солодкий, хороша консистенція, що дозволяє легко пити через трубочку. Буде дуже зручно брати з собою на прогулянку для маленького перекусу.
Продукцію «Простоквашино» купували і раніше, тому нам все сподобалось! Єдиним мінусом можна вважати наявність цукру у складі, що для малечі є не дуже добре. Але все ж хочемо спробувати тепер ще й інші смаки! (lera.kryvoshei)

«Біфілакт» від ТМ «Простоквашино для малят» – дуже смачний перекус для дитини. Цими днями спробували йогурт «Біфілакт» зі смаками яблуко-груша та персик.
Дуже сподобався зручний формат паковання, наявність трубочки та можливість завжди взяти йогурт із собою!
- 200 мл – якраз на одне приймання)
- дуже хороший, не нудотний смак
- красиве опаковання, кіт Матроскін дуже приваблює мою дочку)
Оскільки моя дочка любить молочні продукти, це гідний продукт, і ми включимо його у раціон для нашого різноманітного харчування))) (Ольга Гаврюшенко)
15-й день. Дитинi подобається пити йогурт iз трубочки? Чи доводиться малюковi докладати для цього зусиль?
Сьогодні мої хлопці зробили першу дегустацію. Ледве дали мені спробувати хоч ковточок. Особисто мені та Іллі дуже сподобалося яблуко-груша, а ось Маркуші більше до смаку «Біфілакт» зі смаком персика.
У «Біфілакту» класна консистенція, легко пити через трубочку, зручно брати з собою. І що мені особливо подобається, так це обсяг – як раз на один перекус для моїх дітей. Як тільки побачу на полицях магазину, обов'язково придбаю.
16-й день. Ви берете iз собою на прогулянку або у поїздку йогурт як корисний перекус для крихiтки?
Нам все сподобалося, всі смаки, що прийшли на тестування, та вже спробували й інші. Переживала, що малюк не захоче пити з трубочки, але все вийшло, і тепер це наш корисний та смачний перекус) Особливо зручно на вулиці: для того, щоби з'їсти сирок, потрібна ще й ложечка, а тут відкрили трубочку – і вуаля, пий та отримуй задоволення)
17-й день. Ви заздалегiдь виймаєте йогурт з холодильника або пiдiгрiваєте на водянiй банi перед тим, як дати його малюковi?
Ось ми з донькою дотестували новинку – йогурт «Біфілакт» зі смаками яблуко-груша та персик. Мені обидва смаки дуже сподобалися. Та й, здається, донька теж їх оцінила, бо любить ласувати цими фруктами. Порція, що я дала донечці для ознайомлення, зникла просто зі швидкістю світла. А ще плюс вона любителька кисломолочних виробів, тому таку продукцію їсть із великим задоволенням.
Консистенція середня. Якщо ж дістати йогурт відразу з холодильника і вживати, тоді він густуватий.
Також великим плюсом можу зазначити формат пакування. Гарний і веселий дизайн, який привертає увагу діток. Дуже легко пити йогурт завдяки трубочці. Не буде займати багато місця чи то в холодильнику, чи коли береш його з собою на вулицю, щоби найближчим часом дитина могла перекусити улюбленим напоєм. Моя дочка ще навчилася пити з таких трубочок, але на майбутнє будемо знати, що є такий гарний напій.
У складі є цукор, який не рекомендують вживати маленьким діткам. Для мене він був не сильно солодкий, якщо порівнювати з іншими ТМ дитячого харчування, в котрих вміст цукру на смак дуже виражений. Доньці сподобався (тут з нею все зрозуміло, яка ж дитина відмовиться від чогось солоденького)).
18-й день. Вашiй дитинi подобається пити «Бiфiлакт» на нiч?
Раніше ми не купували продукцію від цієї марки. І дарма) Вкусняшка ще та виявилася. Дитині сподобалося, син їв із задоволенням (давала ввечері протягом тижня). Ніяких побічних ефектів йогурт не викликав. Дуже добре підходить для перекусів, а завдяки зручному опакованню можна брати з собою на прогулянку.
Склад порадував: 86% молоко коров'яче, 12% наповнювач «яблуко-груша» (вода питна, пюре яблучне 35%, цукор, крохмаль, пюре грушеве 1,0%, ароматизатори натуральні, лимонний сік), цукор, закваски бактеріальні.
На смак дуже таки приємний. Не солодкий, присутній смак яблука, не дуже густий: щось середнє між кефіром та питним йогуртом.❤
Підсумок: нам дуже сподобалося, буду купувати й далі. Купуйте, пробуйте, вам та вашим діткам сподобається.❤
19-й день. Вашому малюковi бiльше до вподоби «Бiфiлакт» iз фруктами чи без наповнювача?
Ура! Ура! Нарешті ми спробували нові смаки «Біфілакт» від ТМ «Простоквашино для малят». До цього купувала своїм близняткам тільки чистий «Біфілакт», а тепер спробуємо «персик» та «яблуко-груша». Я давно хотіла купити дітям щось замість домашнього йогурту. А то він вже приївся :) І одного разу побачила, як знайома мама купує своєму синові мигдальне молоко в такій пачці з трубочкою, як сік. Але мигдальне молоко дітям не дуже сподобалося. І зовсім випадково побачила потім на поличці у магазині «Біфілакт» від «Простоквашино» у новому крутому опакованні з трубочкою!
20-й день. Який iз запропонованих смакiв йогурту «Бiфiлакт» бiльше сподобався вашiй крихiтцi?
Донечці найбільше сподобався «Біфілакт» зі смаком персика. На мою думку, він більш солодкий, можливо, тому і краще смакував. З'їдала вона завжди більшу частину. Доступний продукт у всіх супермаркетах поблизу із класною ціною. Для мене важливо, що йогурт із трубочкою, так ми довше залишаємось чистими))) Дякуємо за можливість протестувати новий продукт. (SophieHarvat)

Дала синові спробувати після «персика» другий смак «яблуко і груша». Сподобався так само і цей) Зі мною поділилися, так що теж можу сказати свою думку) «Яблуко і груша» мені сподобався більше) Дуже зручно брати з собою на прогулянку у вигляді перекусу. Будемо тепер частіше купувати такі йогурти, тому що впевнені в якості, а також тому, що вони смачні. (A_Paster)
21-й день. Чи готовi ви рекомендувати «Бiфiлакт» мамам та малюкам?
Для тестування було представлено два види йогурту «Біфілакт» від ТМ «Простоквашино для малят»: «яблуко-груша» та «персик». Донечка дуже полюбляє молочну продукцію, «Біфілакти» випила з великим бажанням, будь-якої алергічної реакції я не спостерігала. Після того як донька все випила, попросила ще))
Великим плюсом є саме опаковання, дуже зручно брати з собою)) Рекомендую спробувати, сама надалі теж буду купувати! (Woronowa)

Варто сказати, що виробник сумлінно дотримується Міжнародного кодексу маркетингу замінників грудного молока (розм. Кодекс ВООЗ) – резолюції Всесвітньої асамблеї охорони здоров'я при Всесвітній організації охорони здоров'я (ВООЗ), яку прийняли в 1981 році. На це вказує інформація на опакованні про беззаперечну перевагу та користь грудного молока, про те, що це є продукт прикорму, та що виробник рекомендує вживати його з 8 місяців. Рекомендації ВООЗ, зокрема у протоколі по догляду за дитиною до 3 років, вказано, що кисломолочні продукти можна вводити з 8 місяців. Таким чином, виробник не суперечить рекомендаціям та не вказує менший вік дитини, щоб збути більше продукції. А таке порушення, на жаль, є частим серед виробників, які, намагаючись отримати більші прибутки, завдають шкоду малюкам, батьки яких звикли довіряти написам на етикетках.
Щодо самого продукту, доні він сподобався, маркування доступне, смак цікавий, склад непоганий. Тож думаю, «Біфілакт» від ТМ «Простоквашино» є гарною альтернативою перекусу для дитини. (Міка)